Розширюємо тісну квартиру

01.07.2023

Багато людей тільки мріють мати велику і простору квартиру. Більшість із них є власниками невеликих осель, які не забезпечують необхідного комфорту, а також стильних інтер'єрів.

Не у всіх є гроші на купівлю великого будинку, тому слід використовувати найпростіші прийоми, щоб максимально збільшити площу квартири і зробити її затишною і комфортною. Найрадикальніший метод — це знесення внутрішніх стін квартири. Перш за все, не слід видаляти несучі стіни. Для знесення стін необхідно отримати дозвіл відповідних органів. Крім того, об'єднання всіх кімнат в одне приміщення, хоча й досить просторе, часто буває незручним, оскільки це не затишна квартира і не зберігається приватність.

Отвір між кухнею і вітальнею можна зробити трохи більшим, щоб збільшити метраж без пошкодження рами. Це зробить обидві кімнати візуально більшими. Крім того, якщо їх з'єднати барною стійкою, вони можуть плавно перетікати в іншу кімнату, створюючи набагато більший простір. У цьому випадку найкраще витримати обидва приміщення в одній колірній гамі. Найефективніший спосіб збільшити простір у тісній кімнаті — об'єднати її з балконом, але слід пам'ятати, що для використання цього методу необхідно спочатку створити теплу засклену лоджію. Крім того, подбайте про правильне освітлення. Тільки світлі кімнати здаються більшими.

Освітлення не має бути спроектоване як одне центральне джерело світла. Використання тільки однієї лампочки в центрі кімнати візуально зменшує навколишній простір. Переконайтеся, що з віконних прорізів надходить достатньо світла. Ще краще засклити балкон і замінити штори на затемнені. На іншій стороні кімнати також слід використовувати кілька джерел світла. Мінімізація меблів — не менш ефективний спосіб максимізації простору. Існує безліч предметів меблів, які можуть трансформуватися і виконувати кілька функцій одночасно. Організація приміщення може вирішити всі проблеми з комфортом і водночас усунути безлад, зробивши кімнату просторою і світлою.