ТОП будівельних хитрощів

21.06.2023

Хитрість для забивання цвяхів

Поради майстрів, що полегшують ремонт будинку або на дачі Додавши трохи витонченості у свою роботу, ви зможете уникнути проблем. Коли вам потрібно вбити цвяхи у вузькі, довгі дерев'яні або пластикові напрямні, ви часто легко можете зламати їх разом із металом. Щоб запобігти цьому, корисно тримати у своєму ящику з інструментами викрутку. Спочатку закріпіть на ній цвях і заганяйте ним цвях на невелику глибину. Після того як цвях проникне в пластик або дерево, його можна сміливо добивати молотком.

Зручні мітки

Зручні поради для полегшення ремонту будинку та саду
Цей спосіб розмітки може значно збільшити швидкість роботи. Якщо вам здається виснажливим відзначати число на одній і тій самій відстані, ви можете полегшити і прискорити це завдання. Для цього просвердліть невеликий отвір у кутку потрібного маркера відстані. Це дозволить вам вставити туди кінчик олівця і провести пряму лінію для відрізання.

Акуратне прибирання сміття

Корисні поради для полегшення ремонту будинку та саду
Не залишайте дрібні деталі недоторканими.

Навіть при використанні різних витяжок Hoover вам може знадобитися очистити місця, які не піддаються ідеальному очищенню. Наприклад, у місцях, де заховані шурупи, часто з'являється багато дрібного сміття. Щоб не витягувати всі дрібні деталі щоразу під час очищення контейнера, можна скористатися простою та ефективною порадою: Тримайте під рукою саморобну сумісну насадку для вашого пилососа. Для цього вставте в циліндр велику кількість звичайних трубочок для коктейлю. Усі відходи мають плавно входити в трубочку, а решту не чіпати.

Корисна інформація: насадки також корисні для чищення салону автомобіля. Вони також корисні, коли потрібно проникнути у важкодоступні місця.

Корисне доопрацювання для свердла

Поради майстрів для полегшення ремонту вдома та на дачі
Прості рішення популярних проблем

Коли потрібно просвердлити отвір, часто буває неприємно, якщо свердло проходить до кінця. Щоб уникнути цього, потрібно діяти повільно й обережно. Однак виконати цю операцію нескладно. Усе, що вам потрібно, — це лінійка та малярський скотч. Спочатку виміряйте довжину потрібного вам отвору від кінця свердла і позначте край отвору малярським скотчем. Потім вчасно зупиніть свердління без додаткових турбот і перевірок.

Фіксація дроту за допомогою підручних засобів

Простий і надійний спосіб кріплення незакріплених кабелів.
Усе, що вам потрібно, щоб закріпити ослаблений кабель, — це один саморіз і маленький дріт або тонкий дріт. Для цього спочатку оберніть дріт один раз навколо саморіза, щоб закріпити його, потім вбийте шуруп у стіну. Потім закріпіть дріт над саморізом за допомогою дроту: це витягне дріт назовні.